Bugün kuruluşumuzun 29. yıl dönümü! 1994 yılında başlayan denizleri koruma yolculuğumuz sizlerle beraber yazdığımız mavi bir hikayeye dönüştü. Bu uzun yolculuğa hep birlikte güçlenerek devam etmeyi diliyoruz. Mavi yolculuğumuzda bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz. #DenizVarsaHayatVar
View this post on Instagram A post shared by DenizTemiz Derneği/ TURMEPA (@deniztemizturmepa)
A post shared by DenizTemiz Derneği/ TURMEPA (@deniztemizturmepa)
Siteyi ve uygulamayı kullanımınız ve ziyaretiniz sırasında deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojilerden faydalanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.